Labradoro ir Lygiaplaukiai retriveriai

Apie mus

Mes, Juneta ir Vladas, gyvename Raseinių r. nedideliame kaimelyje. Mus nuo pat vaikystės traukė gamta ir gyvūnai. Todėl mus likimas suvedė veterinarijos akademijoje, studijų metais. Bendrą šeimyninį gyvenimą pradėjome įsikurdami toliau nuo miesto šurmulio, augintinių apsuptyje. Gyvūnai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.

“IR GOJUS” labradoro ir lygiaplaukių retriverių veislynas. Mes už tai, kad mūsų šunys būtų pilnaverčiai šeimos nariai. Mūsų tikslas veisti sveikus, puikaus temperamento šunis, kurie turėtų instinktus ir išvaizdą atitinkantį retriverių standartą.  Kiekvieną vadą atsakingai planuojame ir džiaugiamės, kad mūsų išveisti šuniukai tampa pilnaverčiais šeimos nariais. Naujieji šuniukų šeimininkai visada konsultuojami auginimo, priežiūros, dresūros klausimais. 

Su savo šunimis stengiamės sudalyvauti svarbiausiose parodose, specializuotose, kur teisėjauja veislės specialistai, europinėse , pasaulinėse. Visada planuojame keliones su savo šunimis.

IR GOJUS retriverių veislynas yra registruotas Tarptautinėje Kinologų Federacijoje (FCI),  Lietuvos Kinologų draugijoje (LKD) ir Valstybinėje Maisto ir Veterinarijos Tarnyboje , NR. LT 77-72-006.

Taip pat esame Lietuvos Retriverių Klubo (LRMK) ir Lietuvos Kinologų Mėgėjų Sąjungos (LKMS) klubų nariais.

IR GOJUS: registruotas FCI Nr./N -112/14

VMVT registracijos numeris: LT 77-72-006

KLUBAI: Lietuvos Retriverių Mylėtojų Klubas (LRMK) ir Lietuvos Kinologų Mėgėjų Sąjunga (LKMS)

Vardas pavardė: Juneta ir Vladas Misiūnai
Adresas: Girdaičių k. Raseinių r. sav. Lietuva, LT-60159

Mob. tel.: Juneta +37060276693 
El. p.: veislynasgojus@gmail.com

Parašykite mums