APIE MUS

Mes Juneta ir Vladas gyvename Raseinių r. nedideliame kaimelyje. Mus nuo pat vaikystės traukė gamta ir gyvūnai. Todėl mus likimas suvedė veterinarijos akademijoje, studijų metais. Bendrą šeimyninį gyvenimą pradėjome įsikurdami toliau nuo miesto šurmulio, augintinių apsuptyje.

 

“Ir Gojus” labradoro ir lygiaplaukių retriverių veislynas yra jaunas, šeimyninio tipo veislynas registruotas FCI. Mes už tai, kad mūsų šunys būtų pilnaverčiai šeimos nariai. Mūsų tikslas veisti sveikus, puikaus temperamento šunis kurie turėtų instinktus ir išvaizdą atitinkantį retriverių standartą.

 

Veislyno kūrimas prasidėjo nuo puikių dviejų labradoro retriverių kalyčių Gojos ir Loros (in Memory 2012.11.01), kurios paklojo pamatus mūsų veislynui. O labradoro ir lygiaplaukių retriverių veislyno “Ir Gojus”pirmoji gelsva kalytė yra Maja – NIKI MAJA SU KOPA (ARTHUS SARRACENIA MAJESTIC CHAMELEON X MERY LEILY MEDUTIS). Dėkojame už ją visai KOPOS veislyno šeimynai. Tai puikaus temperamento, draugiška ir paklusni kalytė, išskirtinai judri ir mylinti vaikus (kantri :) ).

 

Antroji juodos spalvos labradoro retriverių kalytė Vega- A SENSE OF PLEASURE`S VIOLET ( MALLORN`S SILVER SURFER x SARAH SARRACENIA) atkeliavo pas mus 2015 vasarį iš žinomo Vokietijos veislyno A SENSE OF PLEASURE`S. Džiaugiamės ir didžiuojames ja, bei laukiame puikių jos pasirodymų parodose.

 

Neužilgo į veislyną atkeliavo antroji juodukė ir pirmoji mūsų lygiaplaukė retriverė Fanta – MOMENTS OF BLUE BASTETA (HERB OF GRACE DU VAL DE RIBEROT x BELINDA BLUE-EYED BABE AT BASTETA ). Dėkojame retriverių veislynui BASTETA už šią nuostabią , užsispyrusią ir žinančią ko nori kalytę. Ji mūsų šešėlis- visuomet šalia ir drauge :)

 

IR GOJUS : registruotas FCI Nr./N -112/14

VMVT registracijos numeris LT 77-72-006

Veisėja Juneta Misiūnienė

 

 

Vardas pavardė: Juneta ir Vladas Misiūnai

Adresas: Girdaičių k. Raseinių r. sav. Lietuva, LT-60159

 

Mob. tel.: Juneta +37060276693

                  Vladas +37062382347

El. p.: veislynasgojus@gmail.com